درباره ما

مهاجرت تحصیلی تصمیم بزرگیه که با هدف ارتقاء کیفیت زندگیمون سراغش می‌ریم و با توجه به زمان، هزینه و پشتکاری که صرف می‌شه، انتظار بهترین نتیجه رو داریم. اما این مسیر هم مثل هر مسیر دیگه‌ای دست‌اندازها و راه‌های فرعی زیادی داره که برای کشف کردنشون احتیاج به یه همراه کاربلد داریم. 

   

«Apply Journey» یه تیم پرانرژی، با تجربه و با پشتکاره که به دنبال «مناسب‌ترین‎ گزینه‌ها» می‌گرده. ما باور داریم که با در نظر گرفتن شرایط مخصوص به هر فرد (از شرایط اقتصادی گرفته تا گرایش تحصیلی و روحیات شخصی) می‌شه مسیر مهاجرت تحصیلی رو مطمئن‌تر کرد و با عملکردی هوشمندانه به بهترین نتیجه رسید، به همین دلیل برای افزایش آگاهی مخاطبانمون علاوه بر انجام روند پذیرش دانشگاهی، به ارائه‌ی مشاوره‌ی تخصصی و نگارش مقالات بروز در زمینه‌ی مهاجرت تحصیلی هم می‌پردازیم. مشاوران اپلای جِرنی، با تجربه‌ی تحصیل در رشته‌های متنوع در اقصی نقاط جهان، اطلاعات دقیق و کاملی رو در اختیارت قرار میدن تا از این طریق پاسخ جزئی‌ترین سوالاتت رو به دست بیاری و با انتخاب واقع‌بینانه، شانس بیشتری برای موفقیت در مسیر مهاجرت تحصیلی داشته باشی.

 

در اپلای جِرنی با آگاهی، تعامل، زمانمندی و شفافیت در عمل کرد، برای رسیدن به بهترین نتیجه تلاش می‌کنیم و از قدم اول تا آخرین قدم در کنارت هستیم.

ورود

تایید شماره

شماره موبایل تغییر شماره

کد ارسال شده به شماره خود را وارد کنید

ثبت نام

ورود

شماره موبایل تغییر شماره

رمز عبور خود را برای ورود وارد کنید

فراموشی رمز عبور