دانشکده اقتصاد استکهلم

دانشکده اقتصاد استکهلم (SSE) یک مدرسه عالی تجارت اروپایی با پیوندهای نزدیک با رهبران برجسته تجارت و تأثیرگذار در کشورهای شمال اروپا است. SSE علاوه بر انجام تحقیقات پیشرو در جهان ، مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکترا ، MBA و مدیریت اجرایی را به دانشجویان با موفقیت بالا ارائه می دهد.

دانشکده اقتصاد استکهلم در رتبه بندی دانشگاه های جهان براساس موضوع که در میان رهبران جهان در زمینه های تجارت و مدیریت مطالعات ، حسابداری و مالی و اقتصادی جشن گرفته شده ، عملکرد خوبی دارد.

یک مرکز کارآفرینی

SSE که در استکهلم واقع شده است ، یک مرکزعالی برای برندهای فناوری ، مشاغل و نوآوران است و دانشجویان را تشویق می کند تا کسب و کار و مهارت های کارآفرینی را پرورش دهند تا خلاقیت و اشتیاق خود را اغلب از طریق شتاب دهنده تجارت SSE ، آزمایشگاه تجارت SSE به پروژه های ملموس تبدیل کنند.

یک شبکه پاسخگو

با بیش از 110 شریک سازمانی ، SSE به طور منظم فرصت برقراری ارتباط با شرکت ها و رهبران بین المللی در تجارت و دولت را به دانشجویان می دهد. به عنوان مثال سخنرانی سالانه نوبل SSE دانشجویان و برندگان جایزه Sveriges Riksbank در علوم اقتصادی را گرد هم می آورد. دانشجویان SSE اغلب از مشارکت فعال دانش آموختگانی که راهنمایی ، مشاوره ، سخنرانی و مشارکت در بحث های میزگرد دارند ، بهره مند می شوند.

کمک مالی

SSE تعدادی بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی خارج از اتحادیه اروپا ، EEA یا سوئیس ارائه می دهد. وقتی متقاضی یک دوره هستید ، جوایزی که بر اساس شایستگی علمی ، انگیزه ، فعالیت های فوق برنامه و تنوع اعطا می شوند ، بطور خودکار برای بورس تحصیلی در نظر گرفته می شوید.

اشتغال 

بیش از 90٪ دانشجویان SSE ظرف سه ماه پس از فارغ التحصیلی شغل پیدا می کنند. طیف گسترده ای از برنامه های تجاری در SSE در همکاری نزدیک با محققان و مشاغل برای کمک به فارغ التحصیلان پیشگام در تجارت ، دولت ، رسانه ها ، سیاست ، کارآفرینی یا NGO ها توسعه یافته است.

ورود

تایید شماره

شماره موبایل تغییر شماره

کد ارسال شده به شماره خود را وارد کنید

ثبت نام

ورود

شماره موبایل تغییر شماره

رمز عبور خود را برای ورود وارد کنید

فراموشی رمز عبور