انستیتوی کارولینسکا

مستقر در استکهلم ، انستیتوی کارولینسکا (KI) دوره های جذاب علوم پزشکی و بهداشتی را به زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد.

شهرت به خاطر برتری

مانند پایتخت سوئد ، KI به دلیل تحقیقات پیشرو در دنیا و روش های ابتکاری آموزش ، شهرت کسب کرده است. KI، با تعداد زیادی استناد در هر مقاله دانشگاهی از شهرت علمی ویژه ای برخوردار است. همچنین از شهرت بسیار مطلوبی در نزد کارفرمایان بهره مند است.

جايزه نوبل

از زمان تأسیس در سال 1901 ، مجمع نوبل در KI مسئول تعیین برندگان نوبل در فیزیولوژی یا پزشکی است. دانشجویان دانشگاه از طریق سخنرانی ها و سمینارهای مکرر در دانشگاه ، از این برندگان نوبل یاد می گیرند و با آنها ارتباط برقرار می کنند.

استکهلم و سوئد

سوئد یکی از امن ترین کشورهای جهان است و نزدیک به 90٪ از جمعیت آن انگلیسی صحبت می کنند. بیشتر سوئدی ها از آب و هوای معتدل با چهار فصل لذت می برند. در حالی که زمستان ها سرد است ، تابستان ها زیبا و گرم هستند. استکهلم ، بزرگترین شهر دانشجویی شمال اروپا و پایتخت سوئد ، دارای تاریخ و فرهنگ غنی و همچنین یک بخش تجاری پر رونق است. این مرکز میزبان 80،000 دانشجو است که 5000 نفر آنها بین المللی هستند.

بورسیه های بین المللی

بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی برای کمک به هزینه های تحصیل در KI و موسسه سوئد در دسترس است. درباره تاریخ های مهم ، مراحل انتخاب و آنچه که هر بورس تحصیلی پوشش می دهد ، در اینجا اطلاعات کسب کنید  .

زندگی دانشجویی

اتحادیه های دانشجویی KI نقش بسیار فعالی در زندگی روزمره دانشجویان دارند. هنگامی که وارد می شوید ، فعالیت های رویکرد به شما کمک می کند تا با هم سازگار شوید ، در حالی که میز راهنمای دانشجویی در طول ترم در دسترس است و به هر گونه سوال شما پاسخ می دهد. در صورت نیاز به کمک ، کارکنان به شما در یافتن محل اقامت کمک می کنند. مرکز بهداشت دانشجویی دارای سالن بدنسازی و سایر امکانات ورزشی و همچنین اتاقهای دعا و تعمق بومی است. درباره زندگی دانشجویی ما بیشتر بدانید (اینجا).

مشاغل

خدمات شغلی KI به دانشجویان کمک می کند تا فرصت های شغلی را پیدا کنند. دانش آموختگان KI کار خود را برای سازمان بهداشت جهانی ، مرکز پیشرفت بهداشت جهانی ، انستیتوی ملی علوم اعصاب ، انستیتوی پزشکی زیست محیطی لایب نیتس و بسیاری از کارفرمایان معتبر ادامه داده اند.

علوم کاربردی و حرفه ای

علوم کاربردی و حرفه ای

تجارت و مدیریت

تجارت و مدیریت

علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات

علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات

علوم زمین و محیط زیست

علوم زمین و محیط زیست

ورود

تایید شماره

شماره موبایل تغییر شماره

کد ارسال شده به شماره خود را وارد کنید

ثبت نام

ورود

شماره موبایل تغییر شماره

رمز عبور خود را برای ورود وارد کنید

فراموشی رمز عبور