معرفی دانشگاه کپنهاگ دانمارک 

دانشگاه کپنهاگ یک دانشگاه تحقیقاتی معتبر در کپنهاگ دانمارک است که در سال 1479 تاسیس شده و دومین دانشگاه قدیمی اروپا در منطقه اسکاندیناوی به شمار می رود. دانشگاه کپنهاگ دارای 4 کمپ اصلی است و در مجموع دارای 23500 دانشجو در مقطع کارشناسی و 17400 دانشجو در دوره کارشناسی ارشد و 3000 دانشجو در مقطع دکترا است و به طور کلی 4000 نفر از این دانشجویان خارجی هستند. همچنین این دانشگاه دارای 5166 نفر عضو هیئت علمی و 4119 کارمند اداری می­باشد. از معروف‌ترین فارغ‌التحصیلان این دانشگاه نیلز بور فیزیکدان دانمارکی را می توانیم نام ببریم.

دانشجویان برای تحصیل در مقطع لیسانس دانشگاه کپنهاگ باید مدرک زبان دانمارکی ارائه دهند. در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا علاوه بر دوره­های دانمارکی، دوره­های انگلیسی و آلمانی نیز ارائه می­شوند.

دانشگاه کپنهاگ Copenhagen بر اساس سیستم رتبه بندی QS، دارای رتبه 76 در جهان می­باشد که نشان دهنده­ اعتبار علمی و آموزشی این دانشگاه است. دانشگاه کپنهاگ همچنین در حوزه­ علوم مرتبط با ورزش رتبه 7، دامپزشکی رتبه 10، کشاورزی و جنگلداری رتبه 18، فیزیولوژی و آناتومی رتبه 17، داروسازی رتبه 24، پزشکی رتبه 38، دندانپزشکی رتبه 29، علوم زیست محیطی رتبه 42 در جهان می­باشد.

علوم کاربردی و حرفه ای

علوم کاربردی و حرفه ای

ورود

تایید شماره

شماره موبایل تغییر شماره

کد ارسال شده به شماره خود را وارد کنید

ثبت نام

ورود

شماره موبایل تغییر شماره

رمز عبور خود را برای ورود وارد کنید

فراموشی رمز عبور